Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Alavis
Cena:1130,00 Kč

⭐Hledáte, čím podpořit klouby svého mazlíčka? Ať už je to kvůli sportům, které spolu vykonáváte, nebo dlouhým vydatným procházkám? Či chcete být jen dobrý páníček a staráte se o to, aby Vašemu miláčkovi nic nechybělo? Doplněk stravy Alavis MAXIMA Triple Blend je právě to, co hledáte!

Účinky produktu

Mezi vitamíny pro psy na klouby by Vám tento výrobek neměl chybět. Doplněk stravy Alavis MAXIMA Triple Blend přispívá ke správné funkčnosti kloubů, dále ke zpomalení až zastavení rizika poškozování kloubních chrupavek. Alavis MAXIMA Triple Blend s aroma z rostliny Stévie zaručuje poctivou kvalitu. Určený pro všechna plemena, dospělé i staré psy.

Návod k použití: Jednu odměrku (cca 4,5 g) ALAVIS MAXIMA rozmíchejte v minimálně 200 ml vody a užívejte 1x denně, můžete rovněž společně s jídlem, výživu dobře zapijte. Výživu může úžívat pes, kůň i člověk.

Složení: MSM - Lignisul® (methylsulfonylmethan, protispékavá látka: oxid křemičitý), glukosaminsulfát 2KCl (z korýšů), chondroitinsulfát, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, vitamin C NUTRA-C™ (L-askorban vápenatý, L-askorban hořečnatý, L-threonát vápenatý, 24% RHP) 19,3 mg, extrakt chrupavek - kolagen II. typu CARTIDYSS™ (z ryb), 62% hydrolyzovaný kolagen I. typu COLLYSS™ (z ryb) 90% sladidlo: steviolglykosidy z rostliny stévie.

© 2021 Vybavení chovatele, krmivo pro psy. Kontakt