Informace o produktu:
Kategorie: Péče o kočku
Dodavatel:Beaphar
Cena:269,00 Kč

 

Šampon pro kočky z francouzské BIO kosmetické řady je ideální volbou pro hydrataci pokožky Vašich kočiček a koťátek. Jde o certifikovaný výrobek s neutrálním pH, obohacený o organický avokádový a růžový olej. Obsahuje gel z Aloe Vera, jenž je vyprodukovaný v ekologickém zemědělství. Po jeho použití bude srst Vaší kočičky pěkně lesklá, hebká a voňavá. Navíc neobsahuje žádné parabeny, silikony, barviva či alkohol. Lahev obsahuje 200 ml šamponu. Určitě oceníte i recyklovatelný obal!

Návod k použití


Kožíšek Vašeho mazlíčka navlhčete teplou vodou. Vmasírováním šamponu do srsti vytvoříte pěnu, dohlédněte na to, abyste se vyvarovali okolí oušek a očí. Poté srst důkladně opláchněte a opakujte dle potřeby. Ujistěte se, že srst je dobře vysušená.

Složení


Voda, extrakt z listů aloe pravé, lauryl amonný síran, kokamidopropyl betain, glycerin, voda z damašské růže, benzylalkohol, chlorid sodný, olej z pomerančovníku hořkého, glukonolakton, hydroxid sodný, kyselina benzoová, kyselina dehydrooctová, benzoan sodný, linalool, avokádový olej, olej z maliníku obecného, glukonát vápenatý, kyselina citronová, extrakt z vanilky pravé.
© 2021 Vybavení chovatele, krmivo pro psy. Kontakt