Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Beaphar
Cena:249,00 Kč

Pečujete řádně o uši Vašeho psa? Nevíte, co pořídit na správnou a běžnou péči? Beaphar BIO čistič uší šetrně a jemně čistí uši psů a koček. Odstraňuje přebytečný maz, díky čemuž jsou uši méně citlivé na bakteriální infekce nebo zamoření ušními roztoči. Francouzský kvalitní produkt je obohacený o éterické oleje z citronu a levandule z ekologického zemědělství. Obsah produktu 100 ml. Bez parabenů, silikonů a barviv. Má neutrální pH, ekologickou certifikaci ECOCERT a recyklovatelné obaly.

Návod k použití

Aplikujte jednou týdně do každého zvukovodu psa nebo kočky. Nechte zvíře zavrtět hlavou, aby se přípravek rozprostřel, a masírujte u kořene ucha. Po použití špičku aplikátoru vyčistěte.

Složení

voda, květinová voda z chrpy polní, kaprylové/kaprinové triglyceridy, glycerin, cetearyl alkohol, cetearylové glykosidy pšeničné slámy, benzylalkohol, olej ze semen slunečnice roční, včelí vosk, xanthanová guma, kyselina citronová, olej z kůry citroníku pravého, olej z levandule hybridní, limonen, linalool, kyselina dehydrooctová, citral
© 2021 Vybavení chovatele, krmivo pro psy. Kontakt